• سانروف
  • لیست نمایندگی ها
  • رهیاب
  • پاور ویندوز
  • رینگ اسپرت

 

 باشگاه مشتریان آپکو


شرکت خودرو های سفارشی ایران خودرو (آپکو) در راستای ایجاد ارتباط بلند مدت، پایدار و دائمی با مصرف کنندگان محصولات ایران خودرو و بمنظور ارتقا سطح رضایت مندی مشتریان اقدام به ایجاد باشگاه مشتریان کرده است .
باشگاه مشتریان آپکو محیطی دوستانه، تخصصی وپویا است که دست اندرکاران آن تلاش می کنند ضمن برقراری ارتباطی تعاملی با مصرف کنندگان و بهره گیری هرچه بیشتر از نقطه نظرات آنان در زمینه  سفارشی سازی، تجهیزات جانبی  و تیونینگ خودرو موجبات توسعه و ارتقا نام تجاری آپکو و هدایت جامعه مصرف کنندگان به سمت استفاده هر چه بیشتر از محصولات استاندارد را فراهم کنند.
مصرف کنندگان محصولات شرکت  ایران خودرو و مشتریان شرکت آپکو با عضویت در این باشگاه ضمن بهره مندی از خدمات و محصولات شرکت آپکو میتوانند از مزایایی همچون تخفیف های عمومی، تخفیف های ویژه و مناسبتی، هدایا و... بهره مندشوند. علاوه بر این دست اندرکاران  باشگاه تلاش می کنند تا از دیدگاههای اعضا در ارائه محصولات و خدمات جدید استفاده کرده و امکان و فرصت بهره گیری از تجربیات جدید را در زندگی واقعی افراد فراهم کنند. 
گروههای مختلف مصرف کنندگان و مشتریان با عضویت در باشگاه و با توجه به میزان استفاده از محصولات و خدمات شرکت آپکو از جمله خرید خودرو، سفارش تجهیزات جانبی،تیونینگ خودرو، خدمات تعمیرگاهی و... در سطوح مختلف طبقه بندی وضمن دریافت کارت عضویت از امتیازات متعلق به هر گروه بهره مند خواهند شد .

 

 

 

توضیح :

 به ازای هر 1000ریال خرید یک امتیاز

هدیه ویژه ( فقط یکبار ) به مشتریانی که از گروهی به گروه بالاتر رفته اند تعلق می گیرد .

در صورتی که فردی از اعضاء باشگاه به مدت 36 ماه ( 3 سال ) هیچ گونه امتیازی کسب ننماید غیر فعال خواهد شد .

 

 نکته

 


* در صورتی که رهیاب هدیه ایران خودرو را از طریق پست دریافت نموده اید با وارد کردن کد ملی خود در این صفحه صدور کارت می توانید نسبت به صدور کارت خود اقدام نمائید .

 
* در صورتی که "بسته مسافرتی شرکت آپکو " را در زمستان 1390 از طریق پست دریافت داشته اید با وارد کردن کد ملی خود در این  صفحه صدور کارت  می توانید نسبت به صدور کارت خود اقدام نمائید .

* در صورت ثبت نام از طریق سایت لطفاً جهت دریافت کارت خود از قسمت صدور کارت اقدام نمائید